Služby

Míchací centrum barev

Na našich dvou prodejnách se nachází míchací centra, která zajišťují našim zákazníkům ten největší výběr barevných odstínů. Tónování provádíme na počkání nebo po domluvě se zákazníkem. Na prodejnách tónujeme vnitřní a fasádní barvy, vodou ředitelné a rozpouštědlové průmyslové emaily (jednosložkové, dvousložkové), fasádní omítky (akrylátové, silikonové a silikátové) a to podle vzorkovnic RAL, NCS, DULUX, PRIMALEX, CHEMOLAK a ostatních značek.

více informací

Maloobchod

Naše maloobchodní činnost se skládá z nabídnutí co nejširšího sortimentu s co nejlepší obsluhou. Personál na našich prodejnách prochází každoročně školením u našich jednotlivých dodavatelů, které dává předpoklady ke zkvalitnění prodeje a spokojenosti našich zákazníkům. Naše maloobchodní činnost se soustředí na známe značky výrobců barev jako jsou PPG (Primalex, Balakryl, Johnstones), AKZONOBEL (Dulux, Luxol, Xyladecor, Sadolin, Hammerite), Het, Austis (Eternal), Remmers,Chemolak,Sindat, Caparol.

Dále nabízíme malířský, natěračský a kartáčnický sortiment od výrobců Spokar a Vala, tmely od výrobců Soudal, BKP, Colorit, německé brusivo Ersta Starke, spreje Motip a Colorit, speciální hydroizolace od výrobce Movychem. Zajišťujeme taktéž speciální nátěrové systémy pro aplikační firmy přesně podle jejich požadavku.

více informací

Velkoobchod

Velkoobchodní činnost se datuje již k samému založení naší firmy. Hlavní náplní velkoobchodní činnosti je distribuce a prodej kartáčnických výrobků, malířských a natěračských potřeb od českých výrobců Spokar Pelhřimov a Vala Uherské Hradiště.

Dále zajišťujeme distribuci barev a laků od výrobce Akzonobel a to značek Dulux, Luxol, Xyladecor a Hammerite. V neposlední řadě jsme rozšířili distribuci o výrobky Chemolak, Remmers a německá brusiva Ersta Starke.

více informací

Realizace MNO Polášek

Naše firma začala provádět realizace již od roku 1991 a od prvopočátku jsme řádným členem Cechu malířů a lakýrníků České republiky. V dnešní době máme na stálý pracovní poměr cca 10 až 14 malířů a provádíme práce po celém území naší republiky. Zajišťujeme kompletní dodávky malířských a natěračských prací včetně vyklizení a následného konečného úklidu. Naši malíři prochází každoročně nejrůznějším školením, tak aby dokázali uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. 

více informací

Kde nás najdete

Prodejna Prštné

Otevírací doba:
PO - PÁ / 6:15 až 16:00


Telefon: 605 700 727

Prodejna Příluky

Otevírací doba:
PO - PÁ / 7:00 až 17:00
SO / 8:00 až 11:00

Telefon: 733 357 230

Prodejna Malenovice

Otevírací doba:
PO - PÁ / 7:00 až 17:00

Telefon: 727 964 132

Newslettery

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout