Realizace - MNO, spol. s r.o., IČ:60709677

Naše firma začala provádět realizace již od roku 1991 a od prvopočátku jsme řádným členem Cechu malířů a lakýrníků České republiky. V dnešní době máme na stálý pracovní poměr cca 10 až 14 malířů a provádíme práce po celém území naší republiky. Zajišťujeme kompletní dodávky malířských a natěračských prací včetně vyklizení a následného konečného úklidu. Naši malíři prochází každoročně nejrůznějším školením, tak aby dokázali uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. 

Naše prováděcí práce:

  • Malby bytů, kancelářských prostor, zdravotnických zařízení, školských zařízení, úřadů, hotelů, restaurací, schodišť a jiných bytových či nebytových prostor. Malby provádíme jak standartními postupy, tak vysokotlakým zařízením
  • Nátěry fasád, kovových a dřevěných konstrukcí, střech, podlah, dveří a zárubní, protiskluzné nátěry, protipožární nátěry, antigrafiti a jiné požadované zakázky.  
  • Provádíme průmyslové malby a nátěry včetně výškových pracích a to s plně proškolenými pracovníky.
  • Dále provádíme stěrkování, štukování, dekorační malby (benátské štuky), tapetování, izolace kouřových skvrn, škrabání a odstraňování starých maleb a tapet.
  • Naše firma zajišťuje kompletní dodávky zateplovacích systémů, včetně zajištění návrhu až po samotnou realizaci.
  • Dále zajistíme drobné zednické práce a kompletní montáží sádrokartonu. Ke všem těmto pracím používáme vlastní lešení.  

 

Kde nás najdete

MNO - Polášek, s.r.o.

Prštné Náves 57
760 01 Zlín


E-mail: mno@mno.cz

Prodejna Prštné

Otevírací doba:
PO - PÁ / 6:15 až 16:00


Telefon: 577 434 659

Prodejna Příluky

Otevírací doba:
PO - PÁ / 7:00 až 17:00
SO / 8:00 až 11:00

Telefon: 733 357 230

Newslettery

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím