O společnosti

Maloobchodní  a velkoobchodní prodej barev a laků, štětců, válečků, malířských a natěračských potřeb, nářadí, míchání barev a průmyslových laků, tapety, školení,  servis, konzultace  MNO - Polášek, člen sítě Dům barev ve Zlíně – Prštném a Zlíně-Příluky.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti aplikace nátěrových hmot daly předpoklad pro vznik firmy MNO-Polášek, zabývající se prováděním malířských a natěračských prací, prodejem barev a později velkoobchodním prodejem kartáčnických výrobků.Založení firmy se datuje již od roku 1991. Od roku 1994 firma působí ve vlastních prostorách bývalé zemědělské usedlosti v lokalitě průmyslové části Zlína v Prštném. Díky přestavbě vznikly ideální podmínky pro prodej, manipulaci a skladování barev. Možnost parkování přímo u prodejny je samozřejmostí.

Praktické zkušenosti pracovníků MNO-Polášek a jejich pravidelné doškolování dávají předpoklady pro kvalifikovaný odborný prodej a spokojenost zákazníků

Naši partneři a dodavetelé

Mezi dodavateli barev docházelo v průběhu období k různým změnám, a to jak z důvodů požadavků zákazníků, tak i z jiných důvodů. V současné době patří u nás k nejprodávanějším výrobky firem PPG (Primalex, Praktik, Johnstones), AKZONOBEL (Dulux, Luxol, Xyladecor, Sadolin, Hammerite), COLORLAK, CHEMOLAK, HET, AUSTIS (Eternal).
Samozřejmostí je tónování barev na dvou míchacích centrech (Zlín-Prštné,Zlín-Příluky). Zákazníkům je možné vyhovět ve všech směrech od míchání barev syntetických přes polyuretany, lazury, interiérové a fasádní barvy až po probarvování omítkových směsí.

Díky dlouholeté spolupráci s podnikem Spojené kartáčovny Pelhřimov nabízíme bezkonkurenční nabídku, servis a poradenství v oblasti štětců, válečků a dalšího doplňkového nářadí a pomůcek pro řemeslníky.

Odborné konzultace a školení

Pro zkvalitnění činnosti a na podporu prodeje provádí MNO-Polášek s pracovníky malířských a stavebních firem odborné konzultace. Hledáme nejvhodnější technologické postupy na konkrétní požadavky investorů, včetně zpracování cenové kalkulace. Úspěšná jsou též školení z oblasti zateplovacích systémů, použitelnosti barev a norem po vstupu do EU. Pravidelné konání předváděcích akcí s barvářskými firmami, včetně aplikace barev je ve prospěch prodeje.

Půjčovna

Pro řemeslníky a domácí kutily navíc nabízíme půjčování nářadí, lešení a pracovních pomůcek.

 

Kde nás najdete

Prodejna Prštné

Otevírací doba:
PO - PÁ / 6:15 až 16:00


Telefon: 605 700 727

Prodejna Příluky

Otevírací doba:
PO - PÁ / 7:00 až 17:00
SO / 8:00 až 11:00

Telefon: 733 357 230

Prodejna Malenovice

Otevírací doba:
PO - PÁ / 7:00 až 17:00

Telefon: 727 964 132

Newslettery

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout